Transparentna działalność charytatywna pod patronatem Patronite

Dzialalnosc charytatywna patronite blog o biznesie droga do

Moją pasją jest biznes. Prowadzę i rozwijam kilka firm – pomagam w tym innym. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, wiedzą i przemyśleniami – chciałbym jednak podzielić się czymś jeszcze: DOBREM. Robię to za pośrednictwem portalu charytatywnego Patronite.

Każdą kwotę, co do grosza przelaną na moje konto przekazuję na cele charytatywne bez żadnych potrąceń. Cele te są wybierane indywidualnie – szukam odpowiedniej osoby i robię jej niespodziankę. Jeśli słyszeliście o osobach, które potrzebują wsparcia i serdeczności – piszcie do mnie!

Proces przekazania wparcia finansowego odbywa się transparentnie. Zbiórka funduszy i przekazanie pieniędzy jest jawne i relacjonowane zarówno na kanale YouTube jak i na blogu droga-do.pl, oraz na specjalnie utworzonej grupie na Facebooku.

Wierzę, że nie tylko ja czuję taką potrzebę podzielenia się dobrem z tymi, którzy potrzebują tego najbardziej. Jeśli jesteś podobnego zdania – gorąco zachęcam do patronatu i dotacji!

Chcesz wspierać moją twórczość i moją inicjatywę? Robiąc to, wspierasz najbardziej potrzebujących. Zróbmy razem coś dobrego dla innych!

Jeśli nie słyszałeś jeszcze o Patronite, a chciałbyś wspomóc osoby potrzebujące, to może jest to ten czas, żeby dowiedzieć się więcej o takiej formie działalności charytatywnej.

Ty też możesz pomóc!

Kto pyta nie błądzi

Pomagamy!