Marcin vincent nowak

Przeszedłem długą drogę, aby znaleźć się tu gdzie jestem. Chcę Ci o tym opowiedzieć i zaprosić Cię do wspólnej podróży. Jednym z moich zawodowych celów jest stworzenie 10 świetnie prosperujących marek w 10 lat. Obserwuj moją aktywność i sprawdź jak wygląda moja droga do realizacji tego pomysłu.

Słowo o sobie czyli samosłowie

To czym się zajmuję wynika z pasji i jest to słowo klucz, moja fraza kluczowa w procesie pozycjonowania się i określania w rzeczywistości. Z pasji do biznesu, do samorealizacji, do aktywnego życia oraz jego autentycznego przeżywania, do zdobywania kolejnych ośmio- a nawet nieistniejących jeszcze dziewięciotysięczników.

Na co dzień prowadzę kilka firm i zarządzam zespołem świetnych ludzi. Buduję własną markę, pomagam też w tym innym przedsiębiorcom. Nieustannie szukam nowych i lepszych dróg rozwoju. Osobistego i biznesowego. Obserwacje, błędy i doświadczenia jakie uzbieram po drodze, opisuję na swoim blogu i vlogu. Zapraszam!

Piszę z perspektywy przedsiębiorcy dla aktualnych i przyszłych przedsiębiorców. Poruszam tematy związane z bieżącymi wydarzeniami, podpowiadam jak skutecznie zarządzać i rozwijać własną firmę.

Mam specyficzne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość i lubię mówić jak jest. Pasjonują mnie finanse, marketing, tworzenie marki od zera. Od koncepcji i strategii poprzedzonej audytem, po efektywne projektowanie procesów biznesowych, które pozwalają jeszcze efektywniej prowadzić firmę i zarządzać zespołem. A przede wszystkim odpowiadają na potrzeby Twoich klientów.

Lubię motywować i być motywowany, opisywać biznes od kuchni, dzielić się doświadczeniami ale też słuchać doświadczeń innych, tak aby móc je twórczo włączyć w strumień własnego doświadczenia. Przede wszystkim jestem praktykiem. Przedsiębiorcą z krwi i kości. Z pasji i powołania. Mimo, że wiem sporo, nadal mi mało. Dlatego też chętnie zaangażuję się w Twój projekt.

Praktyczne i merytoryczne wsparcie firmy – outsourcing i doradztwo biznesowe

Współpraca ze mną może mieć różną formę. Jej ostateczny kształt zależy od Twoich potrzeb. Moje wsparcie może ograniczyć się do doradztwa biznesowego, jednorazowych konsultacji, albo być stałe, a ja stanę się Twoim osobistym opiekunem biznesowym. Poza wsparciem merytorycznym dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność lub mających zamiar ją rozpocząć, pomagam też w bardziej praktyczny i kompleksowy sposób. Zapewniam firmom kompleksowy outsourcing IT, profesjonalną obsługę prawną, księgową, podatkową, marketingową. Więcej dowiesz na podstronie Oferta i przy bezpośrednim kontakcie.

Outsourcing biznesu

Kontakt

Napisz w czym możemy Ci pomóc.