Marcin Nowak

Jedyny taki Nowak

Wiek: średni przebieg na drodze do
Wykształcenie: oświecony

„Biorąc pod uwagę życie zawodowe celem mojej ścieżki jest możliwość przejścia na emeryturę mając 50 lat oraz stworzenie 10 firm od podstaw w ciągu 10 lat. Zachęcam do śledzenia moich mediów społecznościowych i bloga gdzie będę dzielił się swoimi sukcesami, przemyśleniami i porażkami na mojej drodze do…”

Słowo o sobie czyli samosłowie

To czym się zajmuję wynika z pasji i jest to słowo klucz, moja fraza kluczowa w procesie pozycjonowania się i określania w rzeczywistości. Z pasji do biznesu, do samorealizacji, do aktywnego życia oraz jego autentycznego przeżywania, do zdobywania kolejnych ośmio- a nawet nieistniejących jeszcze dziewięciotysięczników.

Na co dzień prowadzę kilka firm i zarządzam grupą fajnych ludzi. Buduję własną markę i pomagam w tym innym. Szukam najlepszej drogi dla siebie, a swoją podróż opisuję na blogu i vlogu. Jeśli dużo wymagam to przede wszystkim od siebie, czasami może nawet zbyt dużo…

Piszę z perspektywy przedsiębiorcy na tematy z zakresu biznesu, marketingu i brandingu oraz skutecznej strategii biznesowej. Skutecznej czyli takiej, która zapewni Ci zadowolonych Klientów i przyniesie zysk.

Mam specyficzne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość i lubię mówić jak jest. Pasjonują mnie finanse, marketing, rozwój i tworzenie firmy od zera, z niczego, od koncepcji i strategii poprzedzonej audytem otoczenia rynkowego. Lubię motywować i być motywowany, opisywać biznes od kuchni, dzielić się doświadczeniami ale też słuchać doświadczeń innych, tak aby móc je twórczo włączyć w strumień własnego doświadczenia.

Piszę więc o codziennym funkcjonowaniu firmy oraz przedsiębiorcy, który ją prowadzi. Piszę również jako osoba prywatna o doświadczeniach na drodze do sukcesu, która nie zawsze jest usłana różami chociaż, koniec końców, nigdy nie zawróciłbym z tej mojej raz obranej.

Jeśli chcesz mieć pełniejszy wgląd w to kim jestem zachęcam do śledzenia mojego bloga oraz social mediów, w tym kanału na YouTube, na których dzielę się swoimi obserwacjami, osobistymi przemyśleniami i codziennymi doświadczeniami jako przedsiębiorca oraz jako osoba prywatna.

Praktyczne i merytoryczne wsparcie firmy

Outsourcing usług i doradztwo biznesowe

Doradztwo biznesowe to niewielki fragment naszej aktywności. Poza wsparciem merytorycznym, jakim są porady dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność lub mających zamiar ją rozpocząć, pomagamy również w zakresie praktycznego funkcjonowania firmy oferując outsourcing takich usług jak księgowość, usługi informatyczne, usługi prawne oraz marketing.

Kontakt

Napisz w czym możemy Ci pomóc.

Kto pyta nie błądzi

O mnie