Poradnik dla przedsiebiorcow

Poradnik dla Przedsiębiorców!

To nie jest typowy poradnik! Z jednej strony znajdziesz w nim zestaw praktycznych wskazówek, jak założyć, zarządzać i rozwijać własną firmę, z drugiej strony i dowiesz się jak tego nie robić. Przekonasz się, że los Twojej marki jest bezpośrednio i nierozerwalnie związany z Twoim własnym rozwojem i podejściem. Jeżeli do tej pory wahałeś się, czy warto otworzyć własną firmę, po lekturze poradnika będzie Ci z pewnością łatwiej podjąć tę decyzję. Będziesz też wiedział, jak to zrobić. A na pewno będziesz mieć pełniejszy obraz tego, jak to wygląda w rzeczywistości i na co musisz być gotowy. Ze wszystkim blaskami i cieniami.

Taki był mój plan od początku. Napisać do bólu uczciwy i osobisty poradnik – od przedsiębiorcy dla przedsiębiorców. Starałem się,
by posiadał wartość uniwersalną, natomiast w dużej mierze to zbiór moich własnych doświadczeń, subiektywnych przemyśleń i wniosków, do których często dochodziłem latami. Jeśli chcesz je poznać, kliknij i dowiedz się więcej!

Spis tresci1

NIE TYLKO DLA POCZĄTKUJĄCYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Poradnik Pierwszej Pomocy dla Przedsiębiorców to prawie 300 stron niezbędnych informacji i praktycznych wskazówek nie tylko dla początkujących przedsiębiorców. Jeśli masz swój biznes ale chcesz lepiej zarządzać swoją marką, być lepszym szefem, zbudować skuteczną strategię marketingową – ten poradnik jest właśnie dla Ciebie! 
Spis tresci2

Bez taniego moralizatorstwa i coachingowych bredni. To suma moich osobistych obserwacji, doświadczeń które jako przedsiębiorca zbierałem latami. To zbiór konkretnych podpowiedzi, rozwiązań i sprawdzonej wiedzy z obszarów takich jak zarządzanie, finanse, podatki, marketing i nie tylko. Zachęcam do sprawdzenia listy tematów i zakupu książki!

Darmowe materialy do pobrania ikona

Pobierz dodatkowe materiały

Darmowy poradnik rodo dla firm

RODO dla firm

Wszystko co trzeba wiedzieć o RODO żeby spać spokojnie.

Optymalizacja kosztow w firmie darmowy poradnik

Optymalizacja kosztów w firmie

Jak rozsądnie zoptymalizować wydatki w firmie? 

Ochrona danych w miejscu prac darmowy poradnik

Ochrona danych osobowych w miejscu pracy

Jak rozsądnie zoptymalizować wydatki w firmie? 

Programy operacyjne parp darmowy poradnik

Programy operacyjne PARP

Jak rozsądnie zoptymalizować wydatki w firmie? 

Wsparcie finansowe dla firm darmowy poradnik

Wsparcie finansowe dla firm

Jak rozsądnie zoptymalizować wydatki w firmie? 

W czym mogę Ci pomóc?